معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان: موافقت اولیه برای راه اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان با بیان اینکه ترویج فرهنگ نوآوری و خلاقیت از اولویت های پارک علم و فناوری خوزستان است، گفت: موافقت اولیه برای راه اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد.

جمشید افشانی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با بیان اینکه  ترویج فرهنگ نوآوری و خلاقیت از اولویت‌های پارک علم و فناوری خوزستان است، اظهار کرد: موافقت اولیه برای راه‌اندازی ۲ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری در اهواز صادر شد.

وی افزود: هدف اصلی کانون‌های شکوفایی نوآوری و خلاقیت ترویج و اشاعه فرهنگ نوآوری و خلاقیت و شناسایی افراد خلاق و دارای ایده در جامعه است.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان گفت: در تلاش هستیم با نگاه تخصصی و در نظر گرفتن ظرفیت هر منطقه به راه‌اندازی چنین کانون‌هایی در سطح استان بپردازیم.

افشان بیان کرد: کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری آرم وابسته به بخش خصوصی و کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری فناوری‌های نرم وابسته به پدافند غیرعامل استانداری دو کانونی هستند که موافقت اولیه آن‌ها گرفته‌شده است.

وی افزود: این کانون‌ها باهدف جهت‌دهی، شناسایی و توانمندسازی صاحبان ایده و فعالان حوزه فناوری‌های نرم و نیز با توجه به نیاز جامعه برای تولید محتوای فرهنگی و با هدف فعالیت در حوزه‌های مختلف صادر شده و به‌زودی در اهواز کار خود را آغاز می‌کنند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان گفت: در استان ۵ کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری داریم که با این دو کانون تعداد کانون‌های تابعه پارک علم و فناوری خوزستان به ۷ کانون می‌رسد.

برای دسترسی به لینک اصلی خبر اینجا را کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *